Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Christina Beach

Apartmánový dům Christina Beach s výhledem na moře vystavěný nedaleko oblázkové a písečné pláže na okraji klidného letoviska Kasteli na ostrově Kréta je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Popis hotelu Christina Beach

Velice příjemný a oblíbený aparthotel Christina Beach je postaven v blízkosti pláže, na začátku pěší zóny v malém a klidném letovisku Kasteli. Letiště v Chanii cca 60 km.

Pláž:

malá, oblázkovopísečná přímo u hotelu, větší oblázkové a písečné pláže cca 150 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování:

 vkusně zařízená studia Christina Beach s možností až dvou přistýlek, vybavená kuchyňkou s lednicí, TV, balkonem nebo terasou s výhledem na moře, koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů. Klimatizace a trezor za poplatek. Prostorné apartmány se dvěmi místnostmi na vyžádání.

Stravování

Dle ck, snídaně formou bufetu.

Vybavení:

recepce,dětský koutek , restarace, bazén s dětsku částí  s lehátky a slunečníky.

Studio 2+1

- dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami

- lednice

- koupelna se sprchou a WC

- kuchyňka

Studio 2+2

- dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami

- lednice

- koupelna se sprchou a WC

- balkon

- kuchyňka

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.