Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Lyda

Hotel Club Lyda v zahradách se nachází na ostrově Kréta v letovisku Gouves, 20 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu jsou obchody, bary a restaurace, stejně tak i možnost nočního života. Od hotelu jezdí turistický mini vláček ke známému akváriu Thalasokosmos. Hotel Club Lyda je cca 10 min chůze od dvou písčito-oblázkových pláží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Lyda, budeme moc vděční za váš názor.

Hotel Club Lyda - poloha

Hotel Club Lyda v zahradách se nachází v letovisku Gouves, 20 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu Club Lyda jsou obchody, bary a restaurace, stejně tak i možnost nočního života. Od hotelu jezdí turistický mini vláček ke krétskému akváriu.

Ubytování

Hotel Club Lyda nabízí dvoulůžková studia s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, rádiem, mini ledničkou, trezorem a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3,2+2+2,3+1,4

Vybavení hotelu Club Lyda 

recepce, směnárna, TV místnost, restaurace, noční bar, bar v bazénu, snack bar u bazénu, 3 bazény (jeden rodinný s hloubkou do 1 m), občasná animace v letních měsících, sauna, jacuzzi, video hry, kulečník, vodní sporty na pláži.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, sauna, jacuzzi, kulečník, vodní sporty.

Pláž:

Hotel Club Lyda je cca 10 min chůze od dvou písčito-oblázkových pláží.

Pro děti:

2 dětské bazény, mini club, vysoké židle, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (08:00 – 10:00), obědy (12:30 – 14:30), večeře (18:30 – 21:00), občerstvení (11:00 – 16:00), odpolední čaj(káva (16:00 – 18:00), zmrzlina (12:00 – 20:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 00:00).

Aktuální popis od CK

Poloha a popisClub Lyda Hotel se nachází na okraji letoviska Gouves, v části zvané Pano Gouves, cca. čtvrt hodinu jízdy autobusem od mezinárodního letiště...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.