Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Corali studia

Hotely na Krétě: Corali studia **

Středisko: Plakias, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha studií Corali:

Vilka Corali leží v zástavbě centra městečka, nedaleko malého přístavu a pobřežních taveren. Za 5 minut se dostanete na začátek městské pláže Plakias a k prvním tavernám a kavárnám.

Ubytování:

Studia Corali jsou ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Balkóny studií směřují do slepé uličky a k hotelu Costas-Chrysoula. Právě bazén tohoto hotelu včetně lehátek a slunečníků můžete používat, pokud si objednáte kávu nebo jiný nápoj. 2lůžková studia jsou dobře udržovaná a vybavená a mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC, klimatizaci (za příplatek) a TV. Zastíněné balkóny směřují do slepé uličky a do hor.

Stravování:

Rozšířená kontinentální snídaně je podávaná formou bufetu v baru hotelu Costas - Chrysoula - dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Hodnocení:

Komorní vilka, ze které je snadný přístup do centra Plakiasu a na městskou pláž, představuje dobrý standard za dobrou cenu. Vzdálenost od pláže: cca 90 m. Vzdálenost od centra: cca 100 m.

Kapacita studií Corali

2 lůžka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.