Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cosmi

Tříhvězdičková studia a apartmány Cosmi se nachází 300 m od pláže a asi 1 km od živého centra letoviska Gouves s bohatým nočním životem, nákupními možnostmi a tavernami. Nejbližší supermarket se nachází necelých 50 m od studií. Pobyt v tomto domě je zpříjemněn okolní zahradou a bazénem s venkovní terasou a lehátky se  slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha apartmánů Cosmi

Cosmi Apartments se nachází ve skvělé lokalitě v blízkosti pláže a nákupních možností, jen cca 1 km od bohatého nočního života, který nabízí centrum letoviska Gouves s bary, tavernami, restauracemi a obchody. Menší supermarket je od hotelu vzdálen necelých 50 m. Od letiště je hotel vzdálen cca 14 km.

Vybavení domu Cosmi

K vybavení komplexu patří recepce, parkoviště, zahrada, venkovní bazén s terasou s lehátky, bar u bazénu, Internet.

Vybavení studií a partmánů

Apartmány a studia Cosmi disponují vlastním sociálním zařízením s WC, vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Pro děti

Dětský bazén.

Služby za poplatek

Klimatizace, internet.

Stravování

Dle CK, vlastní stravování.

Pláž

Cca 300 m od písčité pláže.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.