Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Creta Royal

Příjemný architektonicky zajímavě členěný komplex je situován na Krétě přímo u menší písčité pláže v oblasti Scaletta. Do centra Rethymna se pohodlně dostanete místní autobusovou dopravou nebo taxíkem. Hotel poskytuje služby na vysoké úrovni a uspokojí i náročného klienta vyhledávajícího relaxační a klidnější dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Creta Royal

Příjemný architektonicky zajímavě členěný komplex je situován přímo u menší písčité pláže v oblasti Scaletta. Do centra Rethymna se pohodlně dostanete místní autobusovou dopravou nebo taxíkem. Hotel poskytuje služby na vysoké úrovni a uspokojí i náročného klienta vyhledávajícího relaxační a klidnější dovolenou.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 60 km - vzdálenost od centra 18 km - nákupní možnosti 500 m

Ubytování v Creta Royal:

- dvoulůžkový pokoj, možnost 1 přistýlky - centrálně řízená klimatizace (v časech určených hotelem) - telefon, televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor na pokoji (zdarma) - balkon nebo terasa - ninibar - naplněn při příjezdu pivem, vodou a nealkoholickými nápoji ubytování za příplatek: - boční nebo přímý výhled na moře

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace (vnitřní i venkovní) - restaurace na pláži, bar, snack bar - bazén (mořská voda, lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž u Creta Royal:

- písčitá, ve vodě místy kamenitá - lehátka a slunečníky za poplatek - plážové osušky za zálohu - plážový bar

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- stolní tenis - plážový volejbal

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- tenisový kurt - fitness, sauna, masáže, SPA centrum

Možnost stravování

Dle CK, polopenze, All inclusive: od 10:00 do 24:00. All inclusive se podává ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně, během dne lehké občerstvení, zmrzlina, půlnoční svačinka, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.