Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Danaos Beach Aparthotel

Hotely na Krétě: Danaos Beach Aparthotel

Středisko: Sfakaki, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha aparthotelu Danaos Beach

Příjemný rodinný aparthotel Danaos Beach je situován přímo na pláži, nachází se 9 km od historického městečka Rethymno jednoduše dostupného autobusovou dopravou. Město nabízí veškerou vybavenost – taverny, obchůdky, bary apod. Za prohlídku stojí místní benátsko-turecká pevnost, kostelíky, mešita s minaretem či benátský přístav.

Vybavenost hotelu Danaos Beach

V hotelu Danaos beach je recepce, snack bar, bazén s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa, zahrada, trezor (za poplatek).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, kuchyňka se základním vybavením, balkon, telefon, lednička, klimatizace a trezor (za poplatek), fén.

Stravování

dle CK, bez stravy, s možností dokoupení snídaně.

Pláž

hezká oblázkovo-písčitá pláž u hotelu Danaos Beach, možnost pronajmutí plážového servisu (za poplatek).

Sport a zábava

venkovní bazén, vodní sporty na pláži (za poplatek), řecký večer (nepravidelně).

 

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.