Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dedalos

Menší dvoupatrový hotel vystavěný na ostrově Kréta přímo u moře se nachází v oblasti městečka Rethymno, jehož centrum je vzdáleno cca 10 km. Ve vzdálenosti cca 300 m je k dispozici několik obchůdků a restaurací. 200 m od hotelu se nachází autobusová zastávka s pravidelnou linkou do Rethymna.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dedalos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dedalos

Menší dvoupatrový hotel Dedalos vystavěný přímo u moře se nachází v oblasti městečka Rethymno, jehož centrum je vzdáleno cca 10 km. Ve vzdálenosti cca 300 m je k dispozici několik obchůdků a restaurací. 200 m od hotelu se nachází autobusová zastávka s pravidelnou linkou do Rethymna.

Pláž

Písčitá pláž s kamenitým mořským dnem se nachází přímo u hotelu Dedalos. Přístup na ni je po několika schodech. Slunečníky a lehátky za poplatek.

Vybavení hotelu Dedalos

Recepce, televizní kout, výtah, hotelová restaurace, snack bar na pláži, bazén s dětskou částí (u bazénu nejsou k dispozici lehátka ani slunečníky).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV (bez poplatku), lednicí (bez poplatku), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Některé pokoje mají klimatizaci (za poplatek). Pokoje situované v přízemí mají vstup přes terasu.

Stravování

Dle zájezdu - v hotelové restauraci jsou podávány polopenze formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.