Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Delfinia Beach

Hotely na Krétě: Delfinia Beach ****

Středisko: Kavros, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Delfinia Beach

Pěkný a příjemný hotel Delfinia Beach, který uspokojí i náročnější klientelu, leží přímo u nejdelší písečné pláže na severozápadě ostrova Kréta v letovisku Kavros, cca 18 km západně od města Rethymna a 35 km východně od Chanie.

Popis komplexu hotelu Delfinia Beach a vybavení

Hotelový komplex Delfinia Beach se skládá z hlavní budovy a bungalovů v rozlehlé krásně upravené zahradě. Nabízí služby recepce 24 hodin denně, TV místnost, restauraci, několik barů, bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, bar, dětské hřiště a bazén pro děti.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, lednici, telefon, trezor (3 €/ den a satelitní TV na vyžádání za poplatek. V rodinných pokojích (2 pokoje) je možno ubytovat až 4 osoby.

Stravování

Dle zájezdu - Polopenze formou bohatého bufetu, možno All inclusive

Sport a zábava

Tenisový kurt, minigolf, plážový volejbal a fotbálek. Hotel pro své hosty pořádá folklorní krétské večery.

Pláž

Písečná pláž je přímo u hotelu Delfinia Beach. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici hotelovým hostům zdarma.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.