Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dimico

Hotel Dimico je situován v blízkosti centra letoviska Hersonissos na Krétě, vzdáleného 25 km od města Heraklion, s mnoha tavernami, bary, diskotékami a obchody. V hlavní budově hotelu Dimico je k dispozici recepce, biliár, společenská část s TV, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, bar, bazén a terasa na slunění s lehátky zdarma. Možnost pronájmu trezoru na recepci za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha

Hotel Dimico je situován v blízkosti centra letoviska Hersonissos, vzdáleného 25 km od města Heraklion, s mnoha tavernami, bary, diskotékami a obchody.

Stravování

Snídaně (kontinentální) a večeře se podávají formou bufetu.

Ubytování v Dimico

Účelně zařízené pokoje mají vlastní sociální příslušenství (vana/sprcha, umyvadlo, WC), telefon a balkon/terasa. Za poplatek je možný pronájem klimatizace a ledničky.

Vybavení

V hlavní budově hotelu Dimico je k dispozici recepce, biliár, společenská část s TV, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, bar, bazén a terasa na slunění s lehátky zdarma. Možnost pronájmu trezoru na recepci za poplatek.

Doporučení

Vhodné pro nenáročné klienty, zvláště pro mladší generaci, která ocení ruch letoviska Hersonissos.

Pláž u hotelu Dimico

Písečná pláž s oblázky je vzdálena od hotelu cca 200 m.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.