Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Krétě: Dimitra ***

Středisko: Kokkini Hani, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha aparthotelu Dimitra

Aparthotel Dimitra je útulný rodinný hotel situovaný v příjemném prostředí letoviska Kokkini Hani.  Hotel se nachází cca 50 m od pláže.

Popis a vybavení hotelu Dimitra

Hotelový komplex Dimitra se skládá ze tří budov. Ve dvou budovách naleznete apartmány a v jedné jsou hotelové pokoje. Aparthotel Dimitra vstupní halu s recepcí, bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště, Wi-fi zdarma.

Vybavení pokojů a apartmánů

Ve dvou budovách aparthotelu Dimitra jsou apartmány, v jedné hotelové pokoje.

2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní sociální zařízení, ledničku, televizi, klimatizaci, Wi-Fi, telefon, balkon a trezor za poplatek.

2 - 4 lůžkový apartmán je byt 1+1. Vybavená kuchyně s jídelním koutem a lednicí s 1 max. 2 lůžky. Druhý pokoj je samostatná ložnice. Apartmán má vlastní sociální zařízení, telefon, televizi, Wi-Fi, klimatizaci, balkon a trezor za poplatek.

Stravování

dle CK, Snídaně. Možnost dokoupení večeří.

Sport a zábava

Aparthotel Dimitra leží cca 3 km od velkého vodního parku Anopolis.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 m od hotelu Dimitra.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.