Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dimitrios Village

Příjemný hotel Dimitrios Village leží na ostrově Kréta přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Hotel najdete v letovisku Missiria - klidné části předměstí Rethymna, které je vzdáleno cca 2 km od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dimitrios Village, budeme moc vděční za váš názor.

Popis hotelu Dimitrios Village:

Příjemný hotel Dimitrios Village leží na ostrově Kréta přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Hotel najdete v letovisku Missiria - klidné části předměstí Rethymna, které je vzdáleno cca 2 km od hotelu.

Vybavení hotelu:

Rodinný hotel Dimitrios Village disponuje vstupní halou s recepcí, TV místností a internetovým koutkem, restaurací a snack-barem. Ve venkovním areálu naleznete 2 bazény a 1 bazén pro děti se skluzavkami (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), dětské hřiště, stolní tenis, plážový volejbal. V hlavní sezóně pořádá hotel 1× týdně večery s živou hudbou.

Pláž:

Přímo na písečné pláži, lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování :

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén), SAT/TV, klimatizaci, rádio, telefon, kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování :

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Možnost připlacení stravování formou all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00–23:00), odpolední káva, čaj, ovoce, zákusky, pečivo a zmrzlina pro děti (15:30–16:30).

Aktuální popis od CK

Popis hoteluRodinný hotel přímo na dlouhé písečné pláži. Skvělé místo pro procházky na pláži a okolí. Sleva pro hotelové hosty ve vyhlášené rodinné taverně....

StřediskoRethymno/MisiríaPolohaNa první pohled originální hotel Dimitrios Village Beach koncipovaný jako "vesnička" leží v klidné části letoviska Misiría...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.