Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Domenico

Prostorná a velmi dobře vybavená vila Domenico s překrásným výhledem na moře se nachází na vyvýšeném místě nad městečkem Plakias. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny a početnější skupiny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila

Poloha vily Domenico

Vila Domenico je postavena ve svahu nad zálivem Plakias a je vzdálena od centra stejnojmenného letoviska přibližně 1,5 km. Zde se nachází také nejbližší pláže, restaurace a obchody. Letiště v Chanii je vzdáleno asi 90 km, letiště v Herakliu 110 km.

Vybavení vily Domenico

Vila je rozdělena do 2 podlaží a nabízí ubytování v 5 ložnicích až pro 11 osob. Obě poschodí jsou vybavena tak, aby bylo možné je využít i jako samostatné apartmány. V přízemí vily se nachází 2 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a koupelna (vana, toaleta). Do prvního patra vede venkovní schodiště a jsou zde 3 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a koupelna (vana, toaleta). V přízemí vily je i místnost s kulečníkem a stolním tenisem. Z obývacích pokojů jsou východy na terasy s posezením a výhledem na moře. Z přízemí vily se vychází na dlážděnou venkovní terasu s grilem a dále k bazénu (50 m2) s výhledem na moře. U bazénu obklopeného zelení jsou k dispozici lehátka.

Pláž

Pláž se nachází 1,2 km od vily Domenico.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.