Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ekavi Beach

Malý rodinný hotel Ekavi Beach  nacházející se poblíž Rethymna, v letovisku Sfakaki, přímo na písečné pláži zaujme především klienty, kteří ocení zejména jeho příznivou polohu. Hotel disponuje dvojlůžkovými pokoji s možností přistýlky, ale také dvojlůžkovými studii s kuchyňkou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio

Poloha hotelu Ekavi Beach

Menší rodinný hotel se nachází v klidném letovisku Sfakaki v oblasti Rethymno, přímo na písečné pláži. Autobusová zastávka s pravidelným spojením do letoviska Rethymno 300 m od hotelu.

Vybavení hotelu Ekavi Beach

Vstupní hala s recepcí, snídaňová místnost, restaurace s terasou, bar, venkovní bazén, pool bar, WiFi.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (na vyžádání), vlastní soc. zařízení, SAT/TV, klimatizace (za příplatek), balkon nebo terasa. Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají navíc kuchyňku a ledničku. WiFi za příplatek.

Stravování

Dle CK. Polopenze - snídaně kontinentální formou švédských stolů, večeře formou menu

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu, přístupná po schodech

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.