Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elotia hotel

Rodinný hotel Elotia se nachází na poloostrůvku Agia Apostoli, považovaného za nejkrásnější místo celé severozápadní Kréty. Najdete zde místa s hezkými zálivy, písečné pláže zakončené skalisky. Hotel bude vyhovovat všem, kteří ocení nádherné pláže, blízkost služeb a velmi dobrou dostupnost do města Chania.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis a poloha hotelu Elotia

Rodinný hotel Elotia se nachází na poloostrůvku Agia Apostoli, považovaného za nejkrásnější místo celé severozápadní Kréty. Najdete zde místa s hezkými zálivy, písečné pláže zakončené skalisky. Hotel bude vyhovovat všem, kteří ocení nádherné pláže, blízkost služeb a velmi dobrou dostupnost do města Chania, cca 4 km. 

Vybavení hotelu Elotia

recepce, restaurace v prvním patře, bazén s hezkou zahradou.

Ubytování

standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou a WC, TV, lednice, klimatizace, balkon nebo terasa.

Pokoj 2+1

- dvoulůžkový s přistýlkou
- lednice
- klimatizace
- koupelna se sprchou a WC
- balkon

Stravování

dle CK, POLOPENZE - snídaně formou menšího bufetu, večeře servírované /výběr ze dvou jídel/.

Pláž

Krásná, písečná pláž leží cca 100 m od hotelu Elotia

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.