Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elounda Aqua Sol Resort

Hotel Elounda Aqua Sol Resort, nacházející se v klidných zahradách nedaleko oblázkové pláže v letovisku Elounda na ostrově Kréta, přesněji 1,5 kilometru od jeho centra s možnostmi nočního života, doporučujeme obzvláště párům a mladým lidem. Hotel není vzhledem ke své poloze vhodný pro osoby s pohybovým omezením.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Elounda Aqua Sol Resort

Elegantní hotel Elounda Aqua Sol Resort v klidných zahradách se nachází nedaleko oblázkové pláže v letovisku Elounda, 1,5 km od jeho centra s obchody, restauracemi, bary a možnostmi nočního života a 60 km od letiště v Heraklionu. Vzhledem ke své poloze v kopci hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu. Oficiální kategorie: A.

Vybavení

recepce, směnárna, půjčovna aut, internet, hlavní restaurace Ariadne, a la carte restaurace Sailors, kavárna, bar Sailors u bazénu, cocktail bar Poseidon, 2 sladkovodní bazény (1 vyhřívaný a krytý pro špatné počasí), tenis, volejba, šipky, basketbal, stolní tenis, fitness, sauna, kulečník, vodní sporty na pláži, animace.

Ubytování

Hotel Elounda Aqua Sol Resort nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (možnost i výhledu na moře) a bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (červen – září), mini ledničkou, trezorem, telefonem, SAT TV a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, kulečník, tenis, vodní sporty.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, mini club (červenec – srpen), dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava

Dle ck, polopenze: bufetové snídaně (07:00 – 10:00), bufetové večeře (19:00 – 21:30). All inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (10:30 – 12:00 a 15:00 – 18:00), zmrzlina (10:30 – 21:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 00:00).

Pláž

Hotel Elounda Aqua Sol Resort je cca 350 m od pláže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.