Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elounda Blue Bay

Nedávno renovovaný hotel Elounda Blue Bay, postavený na kopci ve stylu amfiteátru s krásným výhledem na záliv, se nachází v letovisku Elounda, 1,5 km od jeho centra, 10 km od města Agios Nikolaos a 75 km od letiště v Heraklionu. Hotel Elounda Blue Bay nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, ledničkou, SAT TV, trezorem a balkónem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Hotel Elounda Blue Bay - poloha

Nedávno renovovaný hotel Elounda Blue Bay, postavený na kopci ve stylu amfiteátru s krásným výhledem na záliv, se nachází v letovisku Elounda, 1,5 km od jeho centra, 10 km od města Agios Nikolaos a 75 km od letiště v Heraklionu.

Ubytování :

Hotel Elounda Blue Bay nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, ledničkou, SAT TV, trezorem a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení hotelu Elounda Blue Bay

recepce, konferenční místnost, hlavní restaurace Esperides, restaurace u bazénu Arethousa, bar u bazénu Olou, plážový bar Akti, sladkovodní bazén, tělocvična, relaxační centrum, vodní sporty na pláži.

Služby za poplatek:

relaxační centrum, trezor.

Pláž:

Hotel Elounda Blue Bay je přímo u písčité pláže

Pro děti:

dětský bazén.

Stravování :

Dle CK, polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.