Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elpida

Hotel Elpida s apartmány v zahradách se nachází na ostrově Kréta na kopci v letovisku Kalo Horio, 10 km od města Agios Nikolaos a 75 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu Elpida jsou obchody, bary a restaurace. Hotel Elpida nedoporučujeme vzhledem k poloze klientům s problémy pohybového aparátu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elpida, budeme moc vděční za váš názor.

Hotel Elpida - poloha

Hotel Elpida s apartmány v zahradách se nachází na kopci v letovisku Kalo Horio, 10 km od města Agios Nikolaos a 75 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu Elpida jsou obchody, bary a restaurace. Hotel Elpida nedoporučujeme vzhledem k poloze klientům s problémy pohybového aparátu.

Ubytování :

Hotel Elpida nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, trezorem, ledničkou a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení:

recepce, internetový kout, společenská místnost se SAT TV, restaurace, snack bar u bazénu, lobby bar, bazén, stolní tenis, kulečník, lehká animace.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, internet, klimatizace.

Pláž:

cca 800 m od písčité pláže

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště, mini club, herna s elektronickými hrami.

Stravování :

Dle CK, polopenze, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 09:30), obědy (12:30 – 14:00), večeře (19:00 – 21:00), občerstvení (11:00 – 12:00 a 15:00 – 16:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 23:00).

Aktuální popis od CK

StřediskoAgios Nikolaos/IstroPolohaElpida Village je postaven ve stylu tradiční řecké vesničky na svazích zeleného kopce, mezi olivovými háji ve vesničce...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.