Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Erato studia

Hotely na Krétě: Erato studia ***

Středisko: Plakias, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha studií Erato

Vilka leží v udržované zahradě v mírném svahu, několik metrů od místní komunikace. Od vilky vede cesta, kterou se rychle dostanete na východní část pláže Plakias. Ta je v tomto místě nejkrásnější a vytváří zde písečné duny. Do centra městečka Plakias se dostanete asi za 12 minut pohodlnou chůzí buď po silnici nebo po pobřežní promenádě.

Ubytování:

Ve vilce jsou 2lůžková studia ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Studia Erato mají výhled na moře, některá výhled zastíněný zelení a 1 studio výhled na moře nemá. Vilka prošla celkovou rekonstrukcí. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a balkónem. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma.

Strava

Dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Hodnocení:

Předností ubytování ve studicíh Erato je výhled na moře a snadná dostupnost nejkrásnější části pláže a městečka. Vzdálenost od pláže: cca 380 m. Vzdálenost od centra: cca 800 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.