Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Europa - studia / apartmány

Vilky Europa stojí přímo na písečné pláži v klidném prostředí a jsou obklopeny udržovanou zahradou s květinami, trávníkem, stromky a bazénem. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5 - 10 min. pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m. Oblast se nachází na jihozápadě ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha studí a apartmánů Europa:

Vilky Europa stojí přímo na písečné pláži v klidném prostředí a jsou obklopeny udržovanou zahradou s květinami, trávníkem, stromky a bazénem. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5 - 10 min. pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m.

Ubytování:

Velmi dobře vedený apartmánový hotel Europa má pěkně zařízená studia a apartmány buď v přízemí nebo v 1. patře. Některá studia a apartmány mají přímý nebo boční výhled na moře, některá výhled do zahrad. Studia mají 2 lůžka, apartmány pak 1 ložnici se 2 lůžky a obývací kuchyň s 1 - 2 rozkládacími gauči. Studia a apartmány mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizaci a sejf (pouze apartmány v přízemí - v ceně). U bazénu (jediného v Paleochoře) jsou lehátka a slunečníky zdarma. Majitelé vilek Europa provozují malý plážový bar.

Stravování:

Doporučujeme dokoupení snídaní, které se podávají v plážovém baru. Možnost dokoupení snídaní (v ubytování) a večeří (taverna Odyssea).

Hodnocení:

Velmi příjemné a kvalitní ubytování s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže a s velmi dobrým dosahem centra Paleochory. Vzdálenost od písečné pláže: cca 10 - 15 m. Vzdálenost od centra městečka: cca 450 m.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.