Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Fereniki complex

Hotely na Krétě: Fereniki complex ***

Středisko: Georgioupolis, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Fereniki

rozlehlý hotelový komplex Fereniki (celkem 6 budov) se nachází v klidném venkovském prostředí, moře a pěkná dlouhá písečná pláž je vzdálena od objektů, které máme v nabídce, cca 200 - 260m, přes silnici (v závislosti na konkrétní ubytovací kapacitě). Budova Fereniki – cca 200m od moře, Fountoulis – cca 220m od moře, Manolis - cca 260m od moře. V moři mohou být kameny (doporučujeme boty do vody). Nedaleko od hotelu Fereniki je supermarket, půjčovna aut AutoWay a ve vzdálenosti cca 300m je centrum střediska s náměstím, kde jsou restaurace, taverny, obchody, kavárny, cukrárny, pekařství aj.

V letovisku Georgioupolis je též dětské hřiště, minigolf, kostel a zlatnictví. Jako místní atrakce slouží turistický vláček, který jezdí k sladkovodnímu jezeru Kournas (cca 5€/osoba).

Kapacita hotelu Fereniki

komplex Fereniki tvoří celkem 450 pokojů. V naší nabídce máme ubytování v budově Fereniki, Fountoulis a Manolis. Pokoje typu hotelové studio jsou dvojlůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny typu hotelový apartmán až pro 5 osob. Studio se skládá z jedné místnosti s koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fénem, telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, kuchyňskou linkou se základním vybavením, el. vařičem a chladničkou, překapávačem na kávu a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den). Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Apartmány se skládají z ložnice s dvojlůžkem a obývacího pokoje, kde jsou další 3 lůžka. Společná je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fén, telefon, rádio, TV se satelitním příjmem, kuchyňská linka se základním vybavením, el. vařič, chladnička, překapávač na kávu a balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na moře. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den). Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

centrální recepce v hotelu Fereniky, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (jen v některých budovách), vnitřní a venkovní bary a snackbary s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní kavárna, taverna, zahrada, parkoviště.

Stravování

Dle CK, all inclusive nebo formou polopenze. Snídaně a večeře – bufet. Polopenze je v restauraci u pláže.

Sport a zábava

v areálu se nacházejí 3 bazény, 2 dětské bazény, vnitřní vyhřívaný bazén,(za poplatek cca 1€), jacuzzi (za poplatek cca 3 €), sauna (za poplatek cca 3€), slunečníky a lehátka u bazénů zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Fereniki

3 hlavní výhody hotelu: pěkná pláž, příjemné procházky po okolí, dobře vybavené pokoje.

Web

Hotel Fereniki

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Čekali jsme to lepší, ale dalo se to
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Normální
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Ucházející
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Ucházející
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 1x )
Nic moc
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Restaurace, Bazén, Sauna, Whirlpool, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
1-5 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Občerstvení, Slunečníky, Lehátka, Plavčík / dohled

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.