Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fereniki complex

Rozlehlý hotelový komplex Fereniki (celkem 6 budov) se nachází v klidném venkovském prostředí letoviska Georgioupolis na Krétě, moře a pěkná dlouhá písečná pláž je vzdálena od objektů, které máme v nabídce, cca 200 - 260m, přes silnici. Nedaleko od hotelu Fereniki je supermarket, půjčovna aut AutoWay a ve vzdálenosti cca 300m je centrum střediska s náměstím, kde jsou restaurace, taverny, obchody, kavárny, cukrárny, pekařství aj.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Fereniki

rozlehlý hotelový komplex Fereniki (celkem 6 budov) se nachází v klidném venkovském prostředí, moře a pěkná dlouhá písečná pláž je vzdálena od objektů, které máme v nabídce, cca 200 - 260m, přes silnici (v závislosti na konkrétní ubytovací kapacitě). Budova Fereniki – cca 200m od moře, Fountoulis – cca 220m od moře, Manolis - cca 260m od moře. V moři mohou být kameny (doporučujeme boty do vody). Nedaleko od hotelu Fereniki je supermarket, půjčovna aut AutoWay a ve vzdálenosti cca 300m je centrum střediska s náměstím, kde jsou restaurace, taverny, obchody, kavárny, cukrárny, pekařství aj.

V letovisku Georgioupolis je též dětské hřiště, minigolf, kostel a zlatnictví. Jako místní atrakce slouží turistický vláček, který jezdí k sladkovodnímu jezeru Kournas (cca 5€/osoba).

Kapacita hotelu Fereniki

komplex Fereniki tvoří celkem 450 pokojů. V naší nabídce máme ubytování v budově Fereniki, Fountoulis a Manolis. Pokoje typu hotelové studio jsou dvojlůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny typu hotelový apartmán až pro 5 osob. Studio se skládá z jedné místnosti s koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fénem, telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, kuchyňskou linkou se základním vybavením, el. vařičem a chladničkou, překapávačem na kávu a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den). Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Apartmány se skládají z ložnice s dvojlůžkem a obývacího pokoje, kde jsou další 3 lůžka. Společná je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fén, telefon, rádio, TV se satelitním příjmem, kuchyňská linka se základním vybavením, el. vařič, chladnička, překapávač na kávu a balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na moře. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den). Trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

centrální recepce v hotelu Fereniky, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (jen v některých budovách), vnitřní a venkovní bary a snackbary s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní kavárna, taverna, zahrada, parkoviště.

Stravování

Dle CK, all inclusive nebo formou polopenze. Snídaně a večeře – bufet. Polopenze je v restauraci u pláže.

Sport a zábava

v areálu se nacházejí 3 bazény, 2 dětské bazény, vnitřní vyhřívaný bazén,(za poplatek cca 1€), jacuzzi (za poplatek cca 3 €), sauna (za poplatek cca 3€), slunečníky a lehátka u bazénů zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Fereniki

3 hlavní výhody hotelu: pěkná pláž, příjemné procházky po okolí, dobře vybavené pokoje.

Web

Hotel Fereniki

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.