Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Filoxenia - studia a apartmány

Hotely na Krétě: Filoxenia - studia a apartmány

Středisko: Paleochora, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha studií a apartmánů Filoxenia

Dvoupatrová vilka rodinného charakteru se nachází v západní části města Paleochora asi 70m od písečné pláže a 350m od pláže oblázkové. Dům se nachází v klidné postraní uličce, která poskytuje svým hostům dostatek soukromí a klidu.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení servírovaných večeří nebo polopenzí. Stravování probíhá v nedaleké restauraci.

Ubytování

Jednoduše zařízená dvoulůžková studia a apartmány Filoxenia mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí, balkon nebo terasu. Apartmány jsou s oddělenou ložnicí se dvěmi lůžky a obývací místností s dalšími lůžky

Vybavení a služby

Možnost klimatizace za příplatek na místě.

Zájezdy do objektů Filoxenia

Přehled zájezdů si můžete zobrazit kliknutím na záložky Ceny zájezdů nahoře nad fotografiemi. Do objektu Filoxenia jezdí také CK Charis, která zde sice zájezdy nemá, ale výhod zakoupení přes tento portál můžete využít také. Pokud jim řeknete, že jste od portálu Řecko v detailech, dostanete extra slevu. Profil i s odkazem na stránky CK je na stránce CK Charis.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.