Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Flisvos Beach

Hotely na Krétě: Flisvos Beach ***

Středisko: Rethymno, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Hotel Flisvos Beach - poloha

Hotel Flisvos Beach je jednoduchý, ale zároveň skvělý hotel, postavený jen pár metrů od dlouhé písečné pláže. Město Rethymno mimo své opravdu dlouhé a široké písečné pláže nabízí bohatou historii sahající až do časů prvního osídlení ostrova, období neolitu. Poloha hotelu Flisvos Beach umožňuje každodenní procházku romantickým historickým centrem u přístavu nebo návštěvu velkého množství restaurací, barů a obchodů.

Vybavení:

Hotel Flisvos Beach se skládá z hlavní budovy a několika přilehlých budov. Hostům je k dispozici recepce, lobby, restaurace, bar, krytá terasa s výhledem na moře, kout se SAT-TV, internetový kout, bazén (lehátky a slunečníky zdarma), dětský bazén, stolní tenis, 2x týdně lehký animační večer. Za poplatek: internet, telefon, trezor, vodní sporty na pláži.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo apartmány s možností dvou přistýlek (apartmány jen v omezeném počtu) jsou zařízené v krétském stylu. Vybaveny jsou koupelnou (WC,sprcha/vana), SAT-TV, klimatizací, kuchyňkou (vařič, lednička, nádobí) trezorem za poplatek a balkonem nebo terasou. Apartmány jsou vybaveny stejně jako studia, ale mají 2 místnosti.

Stravování:

Dle zájezdu, Polopenze-snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž u hotelu Flisvos Beach

Krásná písečná pláž, označená Modrou vlajkou za čistotu moře s pozvolným vstupem do moře, je od hotelu Flisvos Beach oddělena pouze komunikací. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.