Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fodele Beach

Hotel má unikátní polohu na Krétě přímo na krásné písečné pláži Fodele, asi 25 kilometrů západně od Heraklionu. Bungalovy, postavené v renesančním stylu, jsou rozmístěny ve svažité, pečlivě udržované zahradě s mnoha romantickými zákoutími. Komplex je propojen řadou schodišť, nedoporučujeme ho pro pobyt klientů s pohybovými problémy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fodele Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Fodele Beach

Hotel Fodele Beach má unikátní polohu přímo na krásné písečné pláži Fodele, asi 25 kilometrů západně od Heraklionu. Bungalovy, postavené v renesančním stylu, jsou rozmístěny ve svažité, pečlivě udržované zahradě s mnoha romantickými zákoutími. Komplex je propojen řadou schodišť, nedoporučujeme ho pro pobyt klientů s pohybovými problémy. Vesnička Fodele, rodiště slavného malíře El Greca, je vzdálená asi 3,5 kilometru od hotelu. Nejbližší letovisko s obchody, bankomatem a lékárnou je 8 kilometrů vzdálená Agia Pelagia.

Vybavení

V zahradě hotelu Fodele Beach jsou zasazeny velké bazény včetně dětského, u nichž jsou lehátka a slunečníky bez poplatku, plážové osušky oproti vratné záloze. V horní části komplexu je malý vodní park se skluzavkami a tobogány. Recepce s nepřetržitou službou, půjčovna aut a kol, minimarket, klenotnictví. Několik restaurací a barů, herna, karetní místnost, internetový kout a společenská místnost s velkou televizní obrazovkou. K zařízení patří hřiště na košíkovou, volejbal a plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum a minigolf. Sportovní vybavení jako rakety, míče, sítě si lze vypůjčit zdarma nebo oproti malé vratné záloze. Na pláži možnost provozování vodních sportů a potápěčské centrum. Animační tým hotelu Fodele Beach připravuje během celého dne i večera řadu programů včetně sportovních utkání, hodin aerobiku, vodního aerobiku a lekcí řecké kuchyně nebo lidových tanců, kvízy a dětské diskotéky.

Ubytování v hotelu Fodele Beach

Pohodlně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio s hudebními kanály, satelitní televize, lednička, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

● Kontinentální snídaně od 07.00 do 07.30 hodin. ● Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin. ● Oběd formou bufetu včetně nápojů od 12.30 do 14.30 hodin. ● Odpolední kávu nebo čaj a sušenky od 16.30 do 17.30 hodin. ● Večeře formou bufetu včetně nápojů od 18.30 do 21.30 hodin. ● Nápoje u Aquapark snack baru od 10.00 do 18.00 hodin. ● Studené snacky a sendviče od 08.00 do 24.00 hodin. ● Teplé snacky, toasty, hamburgery a hot dogy od 11.00 do 23.00 hodin. ● Nealkoholické nápoje, minerálku, pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby od 10.00 do 24.00 hodin.

Sport all inclusive

Tenis a stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, fitness centrum, windsurfing, šlapadla a kánoe na omezenou dobu. Využití vodního parku v rámci hotelu.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu (vybrané zájezdy)

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.