Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Fodele Beach

Hotely na Krétě: Fodele Beach *****

Středisko: Fodele, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Fodele Beach

Hotel Fodele Beach má unikátní polohu přímo na krásné písečné pláži Fodele, asi 25 kilometrů západně od Heraklionu. Bungalovy, postavené v renesančním stylu, jsou rozmístěny ve svažité, pečlivě udržované zahradě s mnoha romantickými zákoutími. Komplex je propojen řadou schodišť, nedoporučujeme ho pro pobyt klientů s pohybovými problémy. Vesnička Fodele, rodiště slavného malíře El Greca, je vzdálená asi 3,5 kilometru od hotelu. Nejbližší letovisko s obchody, bankomatem a lékárnou je 8 kilometrů vzdálená Agia Pelagia.

Vybavení

V zahradě hotelu Fodele Beach jsou zasazeny velké bazény včetně dětského, u nichž jsou lehátka a slunečníky bez poplatku, plážové osušky oproti vratné záloze. V horní části komplexu je malý vodní park se skluzavkami a tobogány. Recepce s nepřetržitou službou, půjčovna aut a kol, minimarket, klenotnictví. Několik restaurací a barů, herna, karetní místnost, internetový kout a společenská místnost s velkou televizní obrazovkou. K zařízení patří hřiště na košíkovou, volejbal a plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum a minigolf. Sportovní vybavení jako rakety, míče, sítě si lze vypůjčit zdarma nebo oproti malé vratné záloze. Na pláži možnost provozování vodních sportů a potápěčské centrum. Animační tým hotelu Fodele Beach připravuje během celého dne i večera řadu programů včetně sportovních utkání, hodin aerobiku, vodního aerobiku a lekcí řecké kuchyně nebo lidových tanců, kvízy a dětské diskotéky.

Ubytování v hotelu Fodele Beach

Pohodlně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio s hudebními kanály, satelitní televize, lednička, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

● Kontinentální snídaně od 07.00 do 07.30 hodin. ● Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin. ● Oběd formou bufetu včetně nápojů od 12.30 do 14.30 hodin. ● Odpolední kávu nebo čaj a sušenky od 16.30 do 17.30 hodin. ● Večeře formou bufetu včetně nápojů od 18.30 do 21.30 hodin. ● Nápoje u Aquapark snack baru od 10.00 do 18.00 hodin. ● Studené snacky a sendviče od 08.00 do 24.00 hodin. ● Teplé snacky, toasty, hamburgery a hot dogy od 11.00 do 23.00 hodin. ● Nealkoholické nápoje, minerálku, pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby od 10.00 do 24.00 hodin.

Sport all inclusive

Tenis a stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, fitness centrum, windsurfing, šlapadla a kánoe na omezenou dobu. Využití vodního parku v rámci hotelu.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu (vybrané zájezdy)

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.