Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Krétě: Galatia ***

Středisko: Kokkini Hani, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha apartmánů Galatia

Apartmány Galatia, se nachází v letovisku Kokkini Hani, jen 100 metrů od písečné pláže, kterou odděluje místní komunikace. U apartmánu není udělována oficiální kategorie, doporučujeme tyto apartmány jako 3*. Výhodou tohoto ubytování je all inclusive v sousedním hotelu AQUIS ARINA SAND 4*, který je vzdálen 200 metrů od apartmánů. Tato nabídka kombinuje možnosti využití všech služeb komfortního 4* hotelu včetně hotelové pláže s lehátky a slunečníky, a klidnějšího ubytování v soukromí. V dosahu 400 metrů je množství obchůdků a restaurací. Vzdálenost od letiště je 10 km a od Heraklionu 16 km. Dálnice do hlavního města Heraklion se nachází cca 150 m od ubytování, místní komunikace je přímo u apartmánů a krásná písečná pláž je vzdálena pouhých cca 200 m.

Vybavení domu Galatia

Recepce, Wi-Fi v lobby, snack bar u bazénu, bazén s oddělenoudětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu, dětské hřiště a půjčovna aut.

Vybavení pokoje

Odhlučněná prostorná studia a apartmány mají vlastní sociální zařízení, fénem, kuchyšký kout se základním vybavením (rychlovarná konvice, lednička), TV, telefonem a balkonem nebo terasou. Je zde 2 typy ubytování dle obsazenosti: • studio (2 - 3 osoby) • one bedroom apartment (3 - 5 osob)

Stravování

Dle CK. All incusive je zajištěn v sousedním hotelu AQUIS ARINA SAND 4*

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena 100 metrů od hotelu, plážový servis za poplatek. Na pláži jsou možnosti vodních sportů (za poplatek).

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, služby v rámci programu all inclusive v hotelu Aquis Arina Sand.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži za poplatek a sporty v rámci programu all inclusive v hotelu Aquis Arina Sand.

Služby za poplatek

Půjčovna aut, vodní sporty na pláži, fakultativní služby, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive v hotelu Aquis Arina Sand.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.