Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Galini

Jednoduchý hotel Galini se nachází v prázdninovém letovisku Anissaras, jehož centrum s obchody a restauracemi je vzdálené pouhých 200 metrů. Nedaleko, 2 kilometry od letoviska Anissaras se nachází větší a oblíbené prázdninové středisko Hersonissos, se širokou nabídkou nákupů, restaurací i zábavy. Ubytování v hotelu Galini je vhodné především pro méně náročnou klientelu a to i z řad rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Galini, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Galini

Jednoduchý hotel spíše pro nenáročné klienty skládající se z hlavní budovy a přilehlých bungalovů se nachází v letovisku Anissaras, cca 200 m od jeho centra s obchody a restauracemi, cca 2 km od turisticky oblíbeného letoviska Hersonissos a 22 km od letiště v Heraklionu. Pláž je písčito-oblázková, doporučujeme boty do vody.

Vybavení hotelu Galini

Recepce, TV kout, restaurace, snack bar u bazénu, bazén, herna, mini market.

Ubytování v hotelu Galini

Hotel Galini nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné nadstandardní pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, TV, rádiem, telefonem a balkónem nebo terasou. V případě obsazenosti všech lůžek nelze ubytovat navíc ještě infanta. V promo pokojích není trezor a TV.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet, herna.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře. All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž

Cca 700 m od pláže

Aktuální popis od CK

Poloha a popisGalini Hotel se nachází v klidném letovisku Anissaras, cca 450 m od krásné pláže. Hotel se skládá z hlavní budovy a několika menších vedlejších...

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti cca 350 m - Centrum letoviska Hersonissos cca 2 km - Autobusová zastávka v blízkosti hotelu - Letiště Heraklion cca 23 km...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.