Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Galini Eden

Komfortně vybavený hotel Galini Beach nacházející se pouhých 8 km od Chanie, v živém letovisku Agia Marina s dlouhou písečnou pláží je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje samostatnými páry až po rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Galini Eden

Hotel Eden se nachází nedaleko písečné pláže v Agia Marina cca 8 km od města Chania, a jen nedaleko od centra letoviska s množstvím obchůdků, taveren a restaurací. Hotel se skládá ze tří budov, z nichž jedna je oddělena pobřežní komunikací (Eden). Místo s jemným pískem na pláži je vhodné pro děti, rodiče zase ocení krásný výhled z pool baru na protější ostrov Sv. Theodora.

Vybavení hotelu Galini Eden

Cca 100 m od písečné pláže se nachází recepce (v hlavní budově Galini Beach) úschovna zavazadel (odemčená) v prostoru recepce restaurace beach bar, bar u bazénu s terasou na pláži sladkovodní bazén 70 m2 v blízkosti pláže, lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek dětský bazén (připojený k hlavnímu bazénu) výtah, internetový koutek kulečníkový stůl, fish spa, masáže

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, tv, trezor za poplatek, lednice a klimatizace, wi-fi, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle CK, all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.