Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Georgioupolis Beach

Hotel klubového typu s rodinnou atmosférou, postavený ve stylu krétské architektury, se nachází v klidné oblasti, jen cca 80m od čistého moře s pozvolným vstupem a užší pěkné písečné pláže, která je k dosažení přes silnici. Do centra poklidného letoviska Georgioupolis, kde jsou restaurace, taverny, kavárny, obchody s potravinami i suvenýry, je to cca 200m. Zastávka městské autobusové linky zajišťující spojení mezi ChaniiRethymnem se nachází cca 300m od hotelu.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Georgioupolis Beach

hotel klubového typu s rodinnou atmosférou, postavený ve stylu krétské architektury, se nachází v klidné oblasti, jen cca 80m od čistého moře s pozvolným vstupem a užší pěkné písečné pláže, která je k dosažení přes silnici. Do centra poklidného letoviska Georgioupolis, kde jsou restaurace, taverny, kavárny, obchody s potravinami i suvenýry, je to cca 200m. Zastávka městské autobusové linky zajišťující spojení mezi ChaniiRethymnem se nachází cca 300m od hotelu.

Kapacita

v hotelu Georgioupolis Beach je celkem 52 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem s hudebním kanálem, TV se satelitním příjmem (i českým programem), chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka je v hotelu Georgioupolis Beach na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem (i českým programem), internetový koutek (cca 2€/hodina), vnitřní a venkovní bar a snackbar s TV s velkou obrazovkou, vnitřní a vnější restaurace, taverna a zahrada.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – bufet.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, kulečník (za poplatek cca 5€/hodina). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den).

Hlavní výhody hotelu Georgioupolis Beach

3 hlavní výhody hotelu: příjemná atmosféra, blízko moře a pláže, klidná oblast.

Web

Georgioupolis Beach

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.