Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Georgioupolis Resort

Menší hotel rodinného typu,  Georgioupolis  Resort se nachází na velmi pěkném místě, poblíž oblíbeného stejnojmenného letoviska. Celý areál s výhledem na pobřeží a pohoří Lefka Ori se nachází v pěstěné zahradě a skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů. Nejbližší písečná pláž je vzdálená asi 200 metrů. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov

Poloha hotelu Georgioupolis Resort

Georgioupolis Resort je malý rodinný hotel nacházející se na severozápadě Kréty cca 3 km od letoviska Georgioupolis. Leží na malebném místě s výhledem na známé pohoří "Lefka Ori" na straně jedné a na křišťálově čisté moře na straně druhé. Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů. Je obklopen zahradou s exotickými květinami a palmami. Každých 30 minut od 10:00-18:00 h. jezdí od hotelu na pláž a k plážovému baru (cca 200 m) hotelový minibus. Hoteloví hosté tady mají 30% slevu na občerstvení.

Vybavení hotelu Georgiopoulis

Recepce restaurace, dětské zázemí bazén s tobogánem pro dospělé, 2 dětské bazény a malý aquapark baby club a venkovní dětské hřiště hlídání dětí za poplatek animační programy během celého dne i večera - 2x týdně plážová party, 1x řecký večer s živou hudbou, 1x filmový večer stolní tenis, biliard, basketbal, tenis, plážový volejbal a fotbal, šipky vodní sporty za poplatek 1x za týden tématický večer v restauraci a kuchařská show.

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, individuální klimatizace, lednička, TV/SAT, wifi internet, telefon, vysoušeč vlasů, trezor za poplatek, balkon. Možnost 2 přistýlek. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma. K dispozici jsou také rodinné pokoje a mezonety, ceny a dostupnost na vyžádání.

Pláž

Cca 200 m od písečné pláže.

Stravování

Dle CK, all inclusive standard - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Během celého dne občerstvení, nealkoholické nápoje, víno a místní alkoholické nápoje, v odpoledních hodinách (14:00 -18:00) sladkosti a zmrzlina pro děti, večerní snack do 24 h.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.