Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Beach

Nově zrenovovaný hotel Golden Beach (2009) se nachází přímo u pláže, na Krétě v Hersonissosu  500 m od živého centra. K vybavení patří recepce, několik restaurací, cafe bar, venkovní bazén na střeše hotelu se slunečníky a lehátky zdarma, internet, biliard, stolní tenis. Hotel Golden Beach poskytuje výbornou kombinaci ubytování na pláži, ale v dosahu zábavy a nákupních možností a zároveň nabízí přátelskou atmosféru a dobrý standart služeb a stravování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
17 690 Kč
8
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
21 490 Kč

Poloha hotelu Golden Beach

Nově zrenovovaný hotel Golden Beach (2009) se nachází přímo u pláže, vletovisku Hersonissosu,  500 m od živého centra.

Stravování

Dle CK, all inclusive, Polopenze. Snídaně a večeře formou švédských stolů.

Ubytování v Golden Beach

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), balkon nebo terasu a jsou vybaveny SAT TV, lednicí, telefonem, klimatizací zdarma, trezorem za poplatek .

Vybavení

Recepce, několik restaurací, cafe bar, venkovní bazén na střeše hotelu se slunečníky a lehátky zdarma, internet, biliard, stolní tenis.

Pláž u Golden Beach

Přímo u písečné pláže, lehátka a slunečníky za poplatek.

Doporučení

Hotel Golden Beach poskytuje výbornou kombinaci ubytování na pláži, ale v dosahu zábavy a nákupních možností a zároveň nabízí přátelskou atmosféru a dobrý standart služeb a stravování.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisGolden Beach Hotel se nachází v letovisku Hersonissos vzdálené pouze pár kroků od písčito-oblázkové pláže. Skládá se z hlavní budovy Golden...

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
17 690 Kč
8
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
21 490 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.