Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sun Adele

Příjemný hotel Golden Sun je situován v klidném prostředí letoviska Adelianos Kampos na vyvýšenině s nádherným panoramatickým výhledem na Krétské moře a město Rethymno, od kterého je vzdálen cca 6 km. Vzdálenost od převážně písčité pláže místy s oblázky činí cca 750 m (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek). Ve vzdálenosti cca. 500 metrů se nacházejí restaurace, bary, taverny a obchůdky. Hotel je výborným výchozím bodem k poznávání ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Golden Sun

Příjemný hotel Golden Sun je situován v klidném prostředí letoviska Adelianos Kampos na vyvýšenině s nádherným panoramatickým výhledem na Krétské moře a město Rethymno, od kterého je vzdálen cca 6 km. Vzdálenost od převážně písčité pláže místy s oblázky činí cca 750 m (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek). Ve vzdálenosti cca. 500 metrů se nacházejí restaurace, bary, taverny a obchůdky.

Vybavení

Hotel Golden Sun disponuje recepcí (možnost pronájmu trezoru za poplatek), hlavní restaurací, barem, internetovým koutkem (za poplatek), konferenční místností, čistírnou a směnárnou. K venkovnímu vybavení patří bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování v hotelu Golden Sun

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek pro děti do 13 let nebo jedné přistýlky pro osobu nad 13 let jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (zdarma), telefonem, TV/SAT, ledničkou a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle ck, sll inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a  večeře formou bufetu. Nápoje během obědu a večeře - pivo, místní víno a nealkoholické nápoje. Odpolední káva nebo čaj s koláčkem a sušenkami (17:00 – 18:00). Místní alkoholické (pivo, víno, brandy, rakije, ouzo) a nealkoholické nápoje možnost čerpat od 10:00 do 22:00 v baru.

Sport a zábava:

Hotel Golden Sun pořádá v hlavní sezoně příležitostně Řecký večer. Velké zábavní možnosti a noční život v nedalekém městě Rethymno. Hotel je výborným výchozím bodem k poznávání Kréty.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.