Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Golden Villas

Hotely na Krétě: Golden Villas

Středisko: Hersonissos, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Popis hotelu Golden Villas

Golden Villas je areál luxusních vilek s vlastním bazénem, které jsou postaveny na severním svahu hory Dicti, se nachází u letoviska Hersonissos. Leží 30 km východně od Heraklionu a 25 km od letiště v Heraklionu. Všechny vily jsou mezonetové. Je z nich krásný pohled na záliv Egejského moře. Vilky se rozprostírají na ploše 16 000 m2. Z tohoto místa mají návštěvníci snadný přístup k aktivitám, jako jsou návštěvy archeologických nalezišť, muzeí až po pestrý noční život a nakupování ve městě Hersonissos nebo letovisku Agios Nikolaos, případně v Heraklionu. Komplex Golden Villas je výborným místem pro pořádání společenským akcí - narozeninových oslav, svateb, firemních a obchodních večeří či dalších setkání. Akci lze připravit až pro 250 osob.

Poloha hotelu Golden Villas

- 800m od centra letoviska Hersonissos
- 500m od písečné pláže
- letovisko Stalida - Malia 7 km
- golfový klub 5 km
- letiště Heraklion 25 km
- centrum města Heraklion 30 km.

Ubytování

Golden Villas nabízí 21 jednotlivých mezonetových vilek s vlastním bazénem a 4 apartmány v hlavní budově. Každá vilka má nádherný výhled na moře. V pokoji prvního patra se nachází ložnice s manželskou postelí, televize a koupelna se sprchovým koutem, WC, turecké lázně "Hammam" a balkón. K dispozici je vysoušeč vlasů, telefon a wifi internetové připojení (zdarma - dle CK). V obývacím pokoji v přízemí je televizor, otevřený krb, malá kuchyňka, kde jsou klientům k dispozici kávovar, lednice, mikrovlnná trouba a druhá koupelna se sprchovým koutem a WC. Pokoje jsou s klimatizací (poplatek dle CK). Rozloha je 45 – 55 m2 podle typu ubytování. Na terase v přízemí vilky jsou u bazénu k dispozici lehátka, jídelní stůl a židle. Odtud je přímý vstup do soukromého nebo společného bazénu. Maximální obsazenost ubytovací jednotky je 2-5 osob. Superior vilka pojme až 8+2 osoby (na vyžádání). Cenu uvádíme za vilku pro 2, 3 a 4 osoby se společným bazénem, ostatní ceny jsou na vyžádání.

Vybavení a služby

V hlavní budově se nachází recepce, bar, restaurace a kavárna, internetový koutek, masážní křeslo, kulečník. Kolem je prostorná zahrada, ve které je klientům k dispozici plavecký bazén a bazén pro děti. Komplex disponuje vlastní restaurací, tavernou Eleonas, kde se konají hudební večery. K vybavení hotelu Golden Villas patří i dětské hřiště a herna. Součástí je také vlastní parkoviště.

Sport a zábava

Vlastní bazény, dětské hřiště a herna. Nedaleký hotel Star Beach nabízí zdarma areál „vodní svět“ s nesčetným množstvím skluzavek, fontán a bazénů. Vhodné zejména pro děti. Na nedaleké písčité pláži je možné využít široké nabídky vodních sportů. V letovisku Hersonissos je velké množství nejrůznějších kaváren, barů, restaurací a taveren. Nejrůznější obchůdky a obchody nabízejí vše, co turista potřebuje. Večer je centrum Hersonissos plné zábavy a nočního života.

Stravování

dle CK. Nabízí se ubytování se snídaní nebo za příplatek je polopenze. Večeře jsou v taverně Eleonas, v hlavní budově s terasou, kde se nabízí domácí zdravá krétská kuchyně. Jídla jsou připravována tradičním způsobem na ohni, grilované přímo v peci před očima zákazníků. Kuchyňský kout ve vilce je vybaven vším potřebným pro přípravu jídel. Ke stravování lze využít i široké nabídky restaurací a taveren v centru letoviska Hersonissos.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.