Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gouves Maya Resort

Rozlehlý hotelový komplex, který vznikl spojením hotelů Gouves Bay a Maya, je situován v klidné turistické části na periferii letoviska Gouves na Krétě. Jeho okolí je příjemné a relaxační s možností procházek po okolí. Centrum střediska, kde se nacházejí obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, bary a taverny, je od hotelu vzdáleno cca 12 minut chůze. Kamenitá a oblázková pláž je vzdálena cca 20 m od areálu a písečná pláž se nachází cca 230 m od hotelu, obě pláže jsou k dosažení přes silnici.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Gouves Maya Resort:

rozlehlý hotelový komplex, který vznikl spojením hotelů Gouves Bay a Maya, je situován v klidné turistické části na periferii letoviska Gouves. Jeho okolí je příjemné a relaxační s možností procházek po okolí. Centrum střediska, kde se nacházejí obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, bary a taverny, je od hotelu vzdáleno cca 12 minut chůze. Kamenitá a oblázková pláž je vzdálena cca 20 m od areálu a písečná pláž se nachází cca 230 m od hotelu, obě pláže jsou k dosažení přes silnici. Hotel Gouves Maya Resort je obsazován především italskou klientelou.

Kapacita:

v hotelovém komplexu Gouves Maya Resort, který tvoří 4 budovy, je celkem 154 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, které se skládají z větší místnosti se 2 pevnými lůžky, gauče a přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, areál, letovisko, okolní zástavbu nebo na moře. Klimatizace (za poplatek cca 5€/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 12€/pobyt). Dětská postýlka je v Gouves Maya Resort na vyžádání zdarma.

Služby:

vstupní hala, recepce, výtah (jen v jedné budově), konferenční místnost, internetový koutek (za poplatek cca 1€/14 minut), bar u bazénu, vnitřní restaurace s venkovním posezením a TV se satelitním příjmem, terasa s výhledem na moře, velká zahrada a parkoviště.

Stravování:

formou ALL INCLUSIVE

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: Snídaně (07:30 - 10:00 hodin), obědy (12:30 - 14:30 hodin) a večeře (19:15 - 21:15 hodin) formou pestrého bufetu. U obědů a večeří bývá obvykle zmrzlina (kopečková), různé dezerty a sladkosti Lehké občerstvení během dne ve formě sladkých koláčků a slaných snacků-(11:00 - 12:00 hodin a 16:30 - 17:30 hodin) Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy, cola, fanta, sprite, soda lemon, filtrovaná káva) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno, ouzo) od 10:30 - 23:00 hodin

Sport a zábava:

2 bazény, 2 dětské bazény, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), malé dětské hřiště, fitcentrum (zdarma), stolní tenis u bazénu (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), stolní hokej a další hry (za poplatek cca 0,30 - 1€/hra), plážový volejbal v zahradě (zdarma). Miniclub pro děti a jednoduché animační programy pro dospělé (obvykle jen v italském jazyce, cca 6x týdně v hlavní sezóně). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 - 8€/set/den).

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od