Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel El Greco

Moderní hotel na ostrově Kréta v krásné subtropické zahradě se nachází přímo u pláže, 8,5 kilometru na východ od města Rethymno. Nabízí ubytování v hlavní budově a terasovitých bungalovech.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Grecotel El Greco

Moderní hotel Grecotel El Greco v krásné subtropické zahradě se nachází přímo u pláže, 8,5 kilometru na východ od města Rethymno. Nabízí ubytování v hlavní budově a terasovitých bungalovech.

Vybavení

Bazén s mořskou vodou a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži jsou klientům k dispozici bezplatně, stejně jako plážové osušky. K hotelu Grecotel El Greco patří tři restaurace, taverna, bar u bazénu a plážový bar, minigolf, herna s elektronickými hrami, internetový koutek, minimarket a zlatnictví. Pro zájemce o sportování se nabízí tenisové kurty, volejbalové hřiště, minigolf, stolní tenis a škola vodních sportů s lekcemi windsurfingu, vodního lyžování, potápění a jízdy na katamaránu. Dětské postýlky pro děti do dvou let a vysoké židle jsou poskytovány zdarma, za poplatek lze zajistit hlídání. Animační týmy připravují v hotelu Grecotel El Greco zábavné programy pro dospělé i děti. V hlavní sezóně jsou pro juniory ve věku 13-17 let zajišťovány programy v rámci Clubu 4U.

Ubytování v hotelu Grecotel El Greco

Dvoulůžkové, popřípadě rodinné pokoje a bungalovy, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní televize, lednička, rádio a balkon nebo terasa. Všechny pokoje jsou napojeny na centrální klimatizaci. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive. Pro děti ve věku od 3 do 12 let jsou nápoje a stravování poskytovány formou all inclusive v Tasty Corner od 11 do 17 hodin.

Program all inclusive zahrnuje

● Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin. ● Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.00 hodin. ● Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.15 hodin. Připravují se také tematické večeře a ukázky vaření. ● Kávu, nealkoholické nápoje, vodu, snacky a zmrzlinu od 10.30 do 18.00 hodin v kavárně u bazénu. ● Nealkoholické nápoje, kávu, místní pivo a víno v beach baru od 10.30 do 18.00 hodin. ● Od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin drobné občerstvení ve snack baru. ● Od 15.30 do 16.30 hodin kávu a koláčky ve snack baru. ● Nealkoholické nápoje, místní pivo a víno, koktejly a teplé nápoje v lobby baru od 17.30 do 01.00 hodin. ● Polévku od 23.30 hodin do půlnoci. ● Po předchozí rezervaci jednou během pobytu možnost večeře v à la carte restauraci, platí pouze pro hlavní sezónu.

Sport all inclusive

Tenis a stolní tenis, ranní gymnastika a aerobik, hřiště na plážový volejbal, na pláži šlapadla a kánoe.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.