Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel El Greco

Moderní hotel na ostrově Kréta v krásné subtropické zahradě se nachází přímo u pláže, 8,5 kilometru na východ od města Rethymno. Nabízí ubytování v hlavní budově a terasovitých bungalovech.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel El Greco, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Grecotel El Greco

Moderní hotel Grecotel El Greco v krásné subtropické zahradě se nachází přímo u pláže, 8,5 kilometru na východ od města Rethymno. Nabízí ubytování v hlavní budově a terasovitých bungalovech.

Vybavení

Bazén s mořskou vodou a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži jsou klientům k dispozici bezplatně, stejně jako plážové osušky. K hotelu Grecotel El Greco patří tři restaurace, taverna, bar u bazénu a plážový bar, minigolf, herna s elektronickými hrami, internetový koutek, minimarket a zlatnictví. Pro zájemce o sportování se nabízí tenisové kurty, volejbalové hřiště, minigolf, stolní tenis a škola vodních sportů s lekcemi windsurfingu, vodního lyžování, potápění a jízdy na katamaránu. Dětské postýlky pro děti do dvou let a vysoké židle jsou poskytovány zdarma, za poplatek lze zajistit hlídání. Animační týmy připravují v hotelu Grecotel El Greco zábavné programy pro dospělé i děti. V hlavní sezóně jsou pro juniory ve věku 13-17 let zajišťovány programy v rámci Clubu 4U.

Ubytování v hotelu Grecotel El Greco

Dvoulůžkové, popřípadě rodinné pokoje a bungalovy, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní televize, lednička, rádio a balkon nebo terasa. Všechny pokoje jsou napojeny na centrální klimatizaci. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive. Pro děti ve věku od 3 do 12 let jsou nápoje a stravování poskytovány formou all inclusive v Tasty Corner od 11 do 17 hodin.

Program all inclusive zahrnuje

● Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin. ● Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.30 do 14.00 hodin. ● Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.15 hodin. Připravují se také tematické večeře a ukázky vaření. ● Kávu, nealkoholické nápoje, vodu, snacky a zmrzlinu od 10.30 do 18.00 hodin v kavárně u bazénu. ● Nealkoholické nápoje, kávu, místní pivo a víno v beach baru od 10.30 do 18.00 hodin. ● Od 11.00 do 12.15 hodin a od 16.30 do 18.00 hodin drobné občerstvení ve snack baru. ● Od 15.30 do 16.30 hodin kávu a koláčky ve snack baru. ● Nealkoholické nápoje, místní pivo a víno, koktejly a teplé nápoje v lobby baru od 17.30 do 01.00 hodin. ● Polévku od 23.30 hodin do půlnoci. ● Po předchozí rezervaci jednou během pobytu možnost večeře v à la carte restauraci, platí pouze pro hlavní sezónu.

Sport all inclusive

Tenis a stolní tenis, ranní gymnastika a aerobik, hřiště na plážový volejbal, na pláži šlapadla a kánoe.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.