Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hellenic Palace

Kompletně zrekonstruovaný hotel Hellenic Palace, vystavěný v typické krétské architektuře, leží v nádherné vzrostlé zahradě přímo u široké písčité pláže. Ve vzdálenosti asi 2 km od hotelu leží rybářská vesnička Sissi s možností nákupů či posezení v některé z typických řeckých taveren. Hotel s příjemnou atmosférou je vhodným místem ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny milovníky krásného koupání.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Hellenic Palace

Kompletně zrekonstruovaný hotel Hellenic Palace, vystavěný v typické krétské architektuře, leží v nádherné vzrostlé zahradě přímo u široké písčité pláže. Ve vzdálenosti asi 2 km od hotelu leží rybářská vesnička Sissi s možností nákupů či posezení v některé z typických řeckých taveren. Hotel Hellenic Palace s příjemnou atmosférou je vhodným místem ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny milovníky krásného koupání.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 45 km - vzdálenost od centra 2 km (Sissi) - nákupní možnosti 2 km

Ubytování v Hellenic Palace:

- dvě přistýlky formou paland - centrální klimatizace (14:00-21:00), telefon, trezor (za poplatek), lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysušeč vlasů, WC) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bary - konferenční místnost - připojení k internetu (za poplatek) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén, dětský koutek

Pláž u Hellenic Palace:

- písčitá, vstup místy s oblázky - lehátka a slunečníky zdarma - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- animační a večerní programy - tenisový kurt (za poplatek) - basketbal, stolní tenis - plážový volejbal

Možnosti stravování

- All Inclusive: 10:00 - 23:00h snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních rozlévaných alkoholických nápojů v době od 10:00 do 23:00 hod. K večeři může být vyžadováno formální oblečení.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.