Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Iasmos studia

Hotely na Krétě: Iasmos studia ***

Středisko: Paleochora, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha studií Iasmos:

3 nové vilky Iasmos leží téměř na krásné písečné pláži v západní části zálivu Paleochory v jihozápadní části ostrova Kréta. Do centra se dostanete snadno asi po 10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 180 m.

Ubytování:

Ubytování ve vilkách ve studiích Iasmos je moc pěkné a prostorné. 2lůžková studia s manželskou postelí a rozkládacím gaučem jsou ve zvýšeném přízemí a mají krásné terasy buď s přímým nebo s částečným výhledem na moře. Do mezonetových studií Iasmos se vchází také ze zvýšeného přízemí. V dolní části studií je obývací kuchyň s rozkládací pohovkou a s krásnou terasou s bočním výhledem na moře. V 1. patře je ložnice s manželským lůžkem. Studia Iasmos jsou vybavena zařízeným kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky, základního nádobí a kuchyňských elektrospotřebičů), sprchou, WC a klimatizací. V areálu je místo na parkování.

Strava

Dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Odyssea)

Hodnocení:

Studia Iasmos jsou kvalitní ubytování velmi blízko pláže, kde je značné soukromí. Vzdálenost od písečné pláže: cca 50 m. Vzdálenost od centra městečka: cca 400 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.