Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Ida Village

Hotely na Krétě: Ida Village ***

Středisko: Hersonissos, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Ida Village

Ida Village je velmi pěkný komplex apartmánů a studií v tradičním krétském stylu rozdělený do několika bloků budov v příjemné zahradě je situovaný v klidnější části jinak rušného letoviska Hersonissos. Nejbližší pláž je 300 m od hotelu přes místní komunikaci. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka. Nejbližší minimarket je jen pár desítek metrů od komplexu. Vzdálenost do Heraklionu je zhruba 28 km.

Vybavení

v oploceném příjemném klidném areálu je recepce s barem, snack bar se SAT/TV, bazény, dětský bazén, dětský koutek, lehátka, slunečníky u bazénů zdarma, tenisové kurty, stolní tenis.

Pláž

Studia a apartmány Ida Village leží 300 m od písčité pláže se skalními útvary

Služby

trezor na pokoji, klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování ve studiích a apartmánech Ida Village

2lůžkové apartmány s možností 2 přistýlek pro dospělé či děti zařízené v tradičním krétském stylu s balkonem nebo terasou jsou vybaveny telefonem, ledničkou, kuchyňským koutem se základním vybavením, TV, rádiem, trezorem, klimatizací a koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů.

Děti

dětský bazén, prostorné dětské hřiště na trávě, dětská postýlka zdarma.

Doporučení CK

Příjemný areál apartmánů a studií Ida Village v zahradě je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Možnost procházek do nedalekého centra letoviska se spoustou obchodů, taveren, kaváren, barů a diskoték.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.