Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ikaros Beach Luxury Resort & Spa

Elegantní a luxusní hotel Ikaros Beach Luxury Resort & Spa v komfortním krétském stylu se vstupní branou je umístěný v zahradě přímo u jedné z nejkrásnějších pláží letoviska Malia na východě ostrova Kréta. Je vhodný pro náročné klienty všech věkových kategorií a pro rodiny s dětmi. Ikaros Beach Luxury Resort & Spa je místo, které vás nadchne.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ikaros Beach Luxury Resort & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ikaros Beach Luxury Resort & Spa

Luxusní hotel Ikaros Beach Luxury Resort & Spa se nachází na malém kopečku s nádherným panoramatickým výhledem, obklopen křišťálově modrou vodou Egejského moře. Od Heraklionu je vzdálen 33 km východním směrem, 53 km od městečka Agios Nikolaos, 8 km od 18jamkového golfového hřiště. Od promenády jej dělí vstupní hala.

Vybavení

Velmi pěkný hotelový areál Ikaros Beach Luxury Resort & Spa vybudovaný z místního kamene se skládá z několika budov a bungalovů zasazených v upravené zahradě. Má tři velké sladkovodní bazény a dva bazény pro děti. Lehátka se slunečníky jsou k dispozici bez poplatku, stejně jako na pláži. Kromě hlavní restaurace nabízí hotel speciality mezinárodní i středomořské kuchyně v restauraci à la carte nebo Ouzeri s výhledem na moře, celodenní pohoštění poskytují bary u bazénů a restaurací. Sportovně založeným klientům jsou k dispozici tenisové kurty, volejbalové hřiště, tělocvična a stolní tenis. Milovníci golfu mají v dosahu dvaceti minut jízdy autem 18jamkové golfové hřiště Cretan Golf Club, kam hotel zajišťuje dopravu. K hotelu Ikaros Beach Luxury Resort & Spa patří i několik obchodů a hřiště pro děti.

Ubytování v hotelu Ikaros Beach Luxury Resort & Spa

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize s hudebním kanálem, připojení na internet, lednička, trezor a balkon nebo terasa. Možnost ubytování čtyřčlenných rodin s dětmi v rodinných pokojích.

Stravování

Polopenze formou bohatého bufetu.

Případný all inclusive zahrnuje:

plná penze formou bufetu: snídaně (07.30–10.00 hod.), pozdní snídaně (10.00–11.00 hod.), oběd (12.00–14.00 hod.), večeře (19.00–21.30 hod.). Ouzerie (12.00–18.00 hod.) nabízí čerstvé ryby, krétskou kuchyni, domácí vína a ouzo. Snacky připraveny pro klienty v barech (10.00–12.00 hod. a 15.30–18.00 hod.). Bary s alkoholickými a nealkoholickými nápoji jsou otevřeny denně 10.00–00.30 hod. A´la carte restaurace v hotelu nabízí pochutiny ze středomořské kuchyně. Na obědy a večeře jsou u pánů vyžadovány dlouhé kalhoty.

Relaxační pobyty

Wellness centrum Aura s vnitřním vyhřívaným bazénem, tělocvičnou, saunou a vířivkou nabízí nejrůznější relaxační služby a masáže.

Doporučení

Elegantní a luxusní hotel Ikaros Beach Luxury Resort & Spa v komfortním krétském stylu se vstupní branou je umístěný v zahradě přímo u jedné z nejkrásnějších pláží letoviska Malia na východě ostrova. Vhodný pro náročné klienty všech věkových kategorií a pro rodiny s dětmi. Ikaros Beach Luxury Resort & Spa je místo, které vás nadchne.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Poloha a popisElegantní a luxusní hotel Ikaros Beach Luxury Resort & Spa v komfortním krétském stylu se vstupní branou je umístěný v zahradě přímo u...

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 50 m - Do centra města Malia je to cca 500 m - Autobusová zastávka cca 50 m - Letiště...

DoporučeníOblíbený hotel vkrétském stylu přímo ujedné znejkrásnějších pláží letoviska Malia na východě ostrova. Vhodný pro náročné klienty všech věkových...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.