Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Iliana studio

Hotely na Krétě: Iliana studio

Středisko: Panormos, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha objektu Iliana studio

Hotel Iliana studio se nachází v příjemném menším letovisku Panormo, které je vzdáleno 55 km od města Heraklion a 22 km od města Rethymno. Toto letovisko je známé svojí tradiční přátelskou řeckou atmosférou. Nedaleko od hotelu se nachází taverny. Písečná pláž je vzdálena 200m od hotelu.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování v Iliana studiu

V hotelu jsou studia (2–3 osoby)a apartmány (2–4 osoby) s balkonem nebo terasou. Vše vkusně a účelně zařízeno. Ve vybavení nechybí vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace zdarma, kuchyňský kout s lednicí a základním nádobím.

Vybavení

Hotel s rodinnou atmosférou disponuje menší vstupní halou s recepcí. Součástí hotelu je venkovní bazén, kde jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, bar a místnost, kde se podávají snídaně.

Doporučení

Vhodné pro strávení klidné dovolené s tradiční řeckou atmosférou.

Pláž u Iliana studia

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena 200 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.