Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Irilena

Apartmány Irilena se nacházejí v městečku Stalis (místně známé jako Stalida), v jednom z nejhezčích míst severní Kréty. Nabízí se zde ubytování v apartmánech pro 4 osoby nebo studiích pro 2-3 osoby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Irilena, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha apartmánů Irilena

Apartmány Irilena se nacházejí v městečku Stalis (místně známé jako Stalida), v jednom z nejhezčích míst severní Kréty. Jsou situovány mezi známými resorty Malia a Hersonissos, jen 30 km od letiště v Heraklionu a 100 m od autobusové zastáky.

Vybavenost komplexu Irilena

Recepce, bazén, bar u bazénu,

Ubytování

Apartmány Irilena pro 4 osoby- ložnice, obývacé pokoj, plně vybavená kuchyň, lednička, vlastní soc. zařízení, veranda nebo terasa s překrásným výhledem na Krétské hory nebo Egejské moře.

Studia - pro 2 až 3 osoby, plně vybavená kuchyň, lednička, vlastní soc. zařízení, balkon s výhledem na bazén, hory nebo zahradu. Možnost klimatizace a trezoru za polatek (dle CK).

Stravování

dle CK, Vlastní.

Pláž

Hezká písečná pláž, cca 300 m od apartmánů Irilena, možnost pronajmutí plážového servisu.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.