Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iro

Hotel Iro je příjemný hotel pro nenáročné klienty a leží na ostrově Kréta v rušném letovisku Hersonissos, cca 150 m od pláže a 400 m od centra, kde se nachází mnoho barů, restaurací a možností nekončící zábavy. Pláž, která je vzdálena od hotelu Iro cca 150m,  je vhodná i pro nejmladší, je písčitá s pozvolným vstupem do moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Iro

Hotel Iro je příjemný hotel pro nenáročné klienty a leží na ostrově Kréta v rušném letovisku Hersonissos, cca 150 m od pláže a 400 m od centra, kde se nachází mnoho barů, restaurací a možností nekončící zábavy.

Popis

V tomto hotelu, který má celkem 53 pokojů je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem, restaurace, bazén se sluneční terasou – lehátka a slunečníky zdarma, 2 bary, billiard (za poplatek).

Pokoje

Pěkné 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, TV, radio, balkon nebo terasa. Za poplatek lednice (5 €/den), klimatizace (7 €/den).

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Pláž, která je vzdálena od hotelu Iro cca 150m,  je vhodná i pro nejmladší, je písčitá s pozvolným vstupem do moře. Zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek.

Názor CK

Hotel Iro je příjemný hotel za vynikající cenu.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od