Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iro

Hotel Iro je příjemný hotel pro nenáročné klienty a leží na ostrově Kréta v rušném letovisku Hersonissos, cca 150 m od pláže a 400 m od centra, kde se nachází mnoho barů, restaurací a možností nekončící zábavy. Pláž, která je vzdálena od hotelu Iro cca 150m,  je vhodná i pro nejmladší, je písčitá s pozvolným vstupem do moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iro, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Iro

Hotel Iro je příjemný hotel pro nenáročné klienty a leží na ostrově Kréta v rušném letovisku Hersonissos, cca 150 m od pláže a 400 m od centra, kde se nachází mnoho barů, restaurací a možností nekončící zábavy.

Popis

V tomto hotelu, který má celkem 53 pokojů je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem, restaurace, bazén se sluneční terasou – lehátka a slunečníky zdarma, 2 bary, billiard (za poplatek).

Pokoje

Pěkné 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, TV, radio, balkon nebo terasa. Za poplatek lednice (5 €/den), klimatizace (7 €/den).

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Pláž, která je vzdálena od hotelu Iro cca 150m,  je vhodná i pro nejmladší, je písčitá s pozvolným vstupem do moře. Zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek.

Názor CK

Hotel Iro je příjemný hotel za vynikající cenu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisIro Hotel se nachází na ideálním místě známého kosmopolitního města Hersonissos, zhruba cca 150 metrů od slunné pláže a 500 metrů od unikátního...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od