Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Krétě: Iro **+

Středisko: Hersonissos, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Iro

Hotel Iro je příjemný hotel pro nenáročné klienty a leží na ostrově Kréta v rušném letovisku Hersonissos, cca 150 m od pláže a 400 m od centra, kde se nachází mnoho barů, restaurací a možností nekončící zábavy.

Popis

V tomto hotelu, který má celkem 53 pokojů je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem, restaurace, bazén se sluneční terasou – lehátka a slunečníky zdarma, 2 bary, billiard (za poplatek).

Pokoje

Pěkné 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, TV, radio, balkon nebo terasa. Za poplatek lednice (5 €/den), klimatizace (7 €/den).

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Pláž, která je vzdálena od hotelu Iro cca 150m,  je vhodná i pro nejmladší, je písčitá s pozvolným vstupem do moře. Zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek.

Názor CK

Hotel Iro je příjemný hotel za vynikající cenu.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.