Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Jo - An Palace

Hotely na Krétě: Jo - An Palace ****

Středisko: Rethymno, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Jo - An Palace:

Hotel Jo - An Palace se nachází na ostrově Kréta v centru Rethymna se spoustou obchodů, kaváren, restaurací a barů a asi 80 km od letiště v Heraklionu. Jednou týdně se asi 50 m od hotelu pořádá veliký trh. V hlavní sezóně zdarma autobus na soukromou pláž hotelu Jo An Beach (10:30 – 17:00).

Vybavení:

recepce, internetový kout, společenská místnost, konferenční místnost, sladkovodní bazén, restaurace, kavárna/snack bar, knihovna s krbem, sauna, vířivka, parní lázeň, vodní sporty na pláži.

Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, trezor, internet, vodní sporty.

Pro děti: dětská postýlka na vyžádání za poplatek, vysoké židle.

Pláž: cca 1000 m od písčito-oblázkové pláže

Ubytování :

hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, ledničkou, telefonem, trezorem, internetem a balkónem. Typy pokojů: 2,2+1,3

Stravování :

Dle CK, polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.