Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Katerini Aparthotel

Hotely na Krétě: Katerini Aparthotel ***

Středisko: Platanias (Rethymno), oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha Aparthotelu Katerini

Příjemný komplex Aparthotel Katerini s prostornými apartmány je tvořen dvoupatrovými budovami umístěnými v klidnější uličce a čelní stranou s recepcí a snack barem, orientovanou na hlavní silnici. K pěkné písečné pláži s občasnými oblázky a pozvolným vstupem do moře je to necelých pět minut chůze (přes pobřežní komunikaci). V blízkosti se nachází taverny, restaurace, obchůdky. Vhodné pro rodiny s dětmi

Vybavení

Součástí komplexu Aparthotel Katerini je recepce, snack-bar s výběrem drinků a jídel, televizní koutek, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky (zdarma).

Ubytování v Aparthotelu Katerini

Účelně zařízené apartmány se skládají ze dvou částí, které nejsou odděleny dveřmi, ale zděnou polopříčkou. Ložnice je vybavena dvěma lůžky a obývací pokoj dvěma pohovkami. Součástí je vybavený kuchyňský kout s ledničkou, TV, klimatizací, sprchou s WC a balkonem nebo terasou. Výměna ložního prádla a ručníků je prováděna pravidelně.

Stravování – polopenze

Dle zájezdu - snídaně a večeře formou bufetu v sousedním hotelu Axos vzdáleném cca 20 m.

Služby na místě

Pestrá nabídka fakultativních výletů, vodní sporty na plážích, minigolf u pláže, zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek), půjčovny aut, kol a motorek.

Zájezdy do hotelu

Přehled zájezdů si můžete zobrazit kliknutím na záložky Ceny zájezdů nahoře nad fotografiemi. Do hotelu Aparthotel Katerini jezdí také CK Charis, která zde sice zájezdy nemá, ale výhod zakoupení přes tento portál můžete využít také. Pokud jim řeknete, že jste od portálu Řecko v detailech, dostanete extra slevu. Profil i s odkazem na stránky CK je na stránce CK Charis.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.