Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kavros Beach

Příjemný hotelový komplex s bungalovy vznikl propojením sousedících hotelů Jassu Kriti a Kavros Beach, které se nacházejí na ostrově Kréta v klidnějším letovisku Kavros.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Kavros Beach

Příjemný hotelový komplex Kavros Beach s bungalovy vznikl propojením sousedících hotelů Jassu Kriti a Kavros Beach, které se nacházejí v klidnějším letovisku Kavros. Komplex se nachází přímo u dlouhé písčité pláže. Centrum letoviska s obchody, restauracemi a tavernami je vzdáleno od hotelu cca 100 metrů. Centrum sousedního městečka Georgiopolis je vzdáleno cca 4 km. V okolí Kavros Beach se nachází pár obchodů a restaurací.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek možnost stravování all inclusive: - snídaně, obědy a večeře jsou formou bufetu, lehká svačina (11.00 – 13.00), káva, zákusek a zmrzlina (15.00 – 18.00), místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, brandy) a nealkoholické nápoje (11.00 – 23.00)

Ubytování v hotelu Kavros Beach

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, telefon, bezpečnostní schránku (za poplatek), klimatizaci, SAT TV, chladničku, balkon nebo terasu.

Vybavení a služby

Hoteloví hosté mají v Kavros Beach k dispozici recepci s lobby barem, restauraci s terasou, společenskou místnost se SAT TV, iternetový koutek (za poplatek), bazén se slunečníky a lehátky (u bazénu zdarma), snack bar u bazénu na terase. Malé fitness, stolní tenis, billiard a tenis za poplatek. Hotel nepravidelně pořádá pro své hosty animační programy.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od