Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

King Minos Palace

Hotel King Minos Palace, ležící nedaleko letoviska Hersonissos na ostrově Kréta, s nabídkou decentních animačních programů, miniklubem a dětským hřištěm je vhodný nejen pro strávení pohodové rodinné dovolené, ale uspokojí i ostatní klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov

Popis hotelu King Minos Palace

Utulný hotel nad pobřežní ulicí.

Poloha

Hotel King Minos Palace leží v malém svahu, nad pobřežní ulicí. Letovisko Chersonissos cca 800 m. Přes podchod se dostanete k více malým zálivům (cca 150 m). Zastávka autobusu do cca 200 m.

Vybavení hotelu King Minos Palace

Hotel King Minos Palace disponuje 138 pokoji, které jsou rozděleny do hlavní budovy a do bungalovů, které se nacházejí v zahradě. Svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, výtahy, společenskou místnost s TV, internetový koutek, restauraci s nekuřáckou částí, kavárna, snack bar a také obchod se suvenýry. Ve venkovním areálu se nachází bazén se samostatným dětským bazénem, snack bar u bazénu a také opalovací terasa s lehátky a slunečníky (zde zdarma, na pláži za poplatek). Osušky na kauci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): v hlavní budově nebo v bungalovech. Komfortně zařízené s koupelnou, WC, fénem, satelitní TV, hudebním kanálem, trezorem k pronajmutí, telefonem, klimatizací (květen-září, po hodinách) a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje (2B/3B): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

Stravování

Dle ck, polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

stolní tenis, minigolf, hřiště na volejbal, fotbalové hřiště. Za poplatek: tenisový kurt s tvrdým povrchem s osvětlením, biliár.

Zábava

decentní animační program.

Děti

miniklub (od 4 – 12 let), dětské hřiště.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.