Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Klio

Útulné rodinné apartmány v klidné části letoviska Gouves na východní Krétě jsou vystavěny v příjemném tradičním stylu, nedaleko promenády s obchůdky se suvenýry, potravinami, tavernami, restauracemi, kavárnami, diskotékami a bary. Díky dobrému zázemí jsou apartmány oblíbeny i rodinami s dětmi. V letovisku jezdí vláček, kterým se lze dostat k hlavnímu krétskému aquariu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha apartmánů Klio

Apartmány Klio se nachází v blízkosti písečné pláže v městečku Gouves, které je oblíbeným prázdninovým místem. Útulné rodinné apartmány v klidné části letoviska Gouves na východní Krétě jsou vystavěny v příjemném tradičním stylu, nedaleko promenády s obchůdky se suvenýry, potravinami, tavernami, restauracemi, kavárnami, diskotékami a bary. Centrum Gouves je vzdálené asi 1 km.

Vybavenost komplexu Klio

Útulné rodinné apartmány v klidné části letoviska Gouves na východní Krétě jsou vystavěny v příjemném tradičním stylu, nedaleko promenády s obchůdky se suvenýry, potravinami, tavernami, restauracemi, kavárnami, diskotékami a bary. Díky dobrému zázemí jsou apartmány oblíbeny i rodinami s dětmi. V letovisku jezdí vláček, kterým se lze dostat k hlavnímu krétskému aquariu. Komplex studií a apartmánů Klio se sestává ze 3 budov, nachází se zde vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary, plavecký bazén, dětský bazén, mini market (7:30-23:00), dětský koutek, dětské hřiště.

Ubytování

Studia pro 2 osoby, dvoulůžkové apartmány s možností až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, SAT TV, telefon, fén, budík, trezor a klimatizace za poplatek.

Stravování

dle CK, Vlastní

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází 250 m od hotelu Klio, má pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Tenis, fotbal, minigolf, badminton, kulečník (za poplatek).

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.