Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Knossos Beach

Hotely na Krétě: Knossos Beach ****

Středisko: Kokkini Hani, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Knossos Beach

Hotelový komplex Konssos beach se skládá z hlavní budovy, bungalovů a suit. Nachází se v letovisku Kokkini Hani, 10 km od letiště a cca 500 m od centra letoviska s obchůdky, restauracemi a kavárnami. Hotel je situován přímo u písečné pláže .

Ubytování v hotelu Knossos Beach

Pokoje v bungalovech s výhledem na moře, s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Na vyžádání a za příplatek bungalov situovaný blíže k moři, rodinný bungalov, superior bungalov a suity.

Vybavení hotelu Knossos Beach

Vstupní hala s recepcí, internet (za poplatek), Wi-Fi u recepce (zdarma), restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži (od poloviny června do poloviny září), bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, TV místnost, stolní tenis, tenisový kurt, šipky, minigolf, aerobik, aqua aerobik, basketbal, plážový volejbal, lukostřelba, petanque, vodní pólo, fitness, za poplatek masáže. Hotel pořádá denní a večerní zábavní programy, pro děti je k dispozici dětské hřiště a miniklub.

Stravování

Dle ck, služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), občerstvení (káva, čaj, moučníky, sendviče, pizza, zmrzlina) během dne, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 24:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu . Vodní sporty za poplatek.

Doporučení

Hotelový komplex Knossos Beach s nádhernými výhledy na moře, postavený v tradičním místním stylu, je ideální volbou pro klienty vyhledávající odpočinek a relaxaci. Elegantní pokoje, kvalitní služby all inclusive, příjemné prostředí a poloha přímo u pláže - to vše zaručuje strávení krásné a romantické dovolené.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.