Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Konstandinos

Jednoduše avšak účelně vybavené apartmány Konstandinos se nachází v oblíbené oblasti, asi 250 m od pláže, v letovisku Hersonissos. Apartmány pro 2 až 4 osoby jsou vhodné zejména pro klienty, kteří vyhledávají lokality s dobrou dostupností zábavy a vyžití, s možnostmi cestovat a poznávat okolí, včetně návštěv památek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman

Poloha apartmánů Konstandinos

Apartmány Konstandinos se nacházejí v oblíbeném prázdninovém letovisku Hersonissos, cca 250 m od pláže. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 26 km a mezinárodní letiště Nikos Kazantzakis 20 km. V okolí se nachází dostatek denní i noční zábavy, markety, obchody, restaurace, bary, atd..... Toto ubytování doporučujeme především mladším klientům hledajícím dovolenou za příznivou cenu s dostupností zábavy a možnosti cestování po památkách v okolí místa pobytu.

Vybavení hotelu Konstandinos

Hosté mohou strávit příjemné chvíle na sluneční terase u bazénu (oddělená část pro děti) nebo si vychutnat nápoje a lehké občerstvení v zastíněné části baru.

Vybavení apartmánů

Apartmány pro 2 - 4 osoby jsou jednoduše zařízené, mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením, posezení, klimatizace (za poplatek), sejf (za poplatek), balkon nebo terasu, některé s výhledem na moře.

Stravování

Dle CK. Snídaně nebo polopenze.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž se nachází cca 250 od ubytování, a to ve Star Beach Water Parku a další pláž je vzdálena cca 300 m - na obou je plážový servis a vodní sporty za poplatek.

Pro děti

Dětské hřiště v zahradě, dětská postýlka, dětský bazén.

Sport a zábava

Bazén, tenisový kurt a billiard (za poplatek).

Služby za poplatek

Wi.Fi, sejf, klimatizace, tenisové kurty, billiard.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.