Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Krini

Hotelový areál Krini, který tvoří 3 dvoupodlažní budovy, se nachází v oblasti Sfakaki. V okolí je jen pár taveren, pizzerie, grill house, supermarket, kavárna a telefonní budka. Je zde též pár rodinných hotelů a vpravo od hotelu je pole. Autobusová zastávka je cca 100 metrů od hotelu, městským autobusem lze cestovat do Rethymna (cca 10 km), Heraklionu i Chanie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Krini

Hotelový areál Krini, který tvoří 3 dvoupodlažní budovy, se nachází v oblasti Sfakaki. Nad hotelem Krini je příjezdová vedlejší silnice a nad ní je frekventovaná dálnice. V okolí je jen pár taveren, pizzerie, grill house, supermarket, kavárna a telefonní budka.  Je zde též pár rodinných hotelů a vpravo od hotelu je pole. Autobusová zastávka je cca 100 metrů od hotelu, městským autobusem lze cestovat do Rethymna (cca 10 km), Heraklionu i Chanie.  Jízdenka do Rethymna stojí cca 1,60€/cesta). Cesta taxíkem do Rethymna vyjde na cca 11€/jízda.

Kapacita

V areálu hotelu Krini, postaveném ve stylu krétské architektury, je celkem 51 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky - obvykle pevné lůžko, a pokoje pro rodiny až pro 5 osob s možností dalších přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem (jen pár programů), balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady, letovisko nebo s výhledem na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Rodinné pokoje jsou umístěné v přízemí hotelu a mají terásky. Některé pokoje mohou v hotelu Krini být propojené (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (zdarma), výtah (jen v hlavní budově), masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), vnitřní bar, vnitřní restaurace s venkovním posezením, snackbar a kavárna u bazénu. Zahrádka, parkoviště. Plážové osušky za vratný depozit (cca 10€/kus). Wifi v rámci hotelu zdarma.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, sprchy a WC u bazénu. Slunečníků a lehátek na pláži je omezený počet, jsou umístěny jen ve 2 řadách. Další lehátka a slunečníky nepatřící hotelu jsou za poplatek cca 5€/set/den. Dětský koutek. Kulečník (cca 2€/hra).

Hotel Krini - hlavní výhody

přátelský personál

Web

Hotel Krini

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.