Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kritzas Beach

Kritzas Beach Bungalows & Suites je rodinný rezort, který se nachází na pláži přímořské vesničky Gournes na Krétě. Rezort Kritzas Beach je charakteristický svou tradiční krétskou atmosférou, bungalovy se nachází v krasných zahradách. Je ideální pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kritzas Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha  Kritzas Beach Bungalows & Suites

Kritzas Beach Bungalows & Suites je rodinný rezort, který se nachází na pláži přímořské vesničky Gournes.

Vybavení hotelu Kritzas Beach

Rezort Kritzas Beach je charakteristický svou tradiční krétskou atmosférou, bungalovy se nachází v krasných zahradách. Je ideální pro rodiny s dětmi. Je vybaven recepcí, restaurací, minimarketem a barem u bazénu.

Vybavení pokojů

Bungalovy jsou dvoupokojové, vybaveny vlastním socialním zařízením (koupelna se sprchou, WC), TV, trezorem, kuchyňkou. Klimatizace za poplatek (dle CK).

Pláž & plážový servis

Cca 100 m od rezortu Kritzas Beach je písčitá pláž, 500 m jsou k dispozici další pláže.

Stravování

dle CK, Bez stravování nebo polopenze dle termínu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.