Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Kronos studia

Hotely na Krétě: Kronos studia

Středisko: Bali, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha studií Kronos

Velice romantický studiový dům Kronos (Menší patrová vilka s bazénem )  je postaven ve svahu v klidné části letoviska Bali, cca 50 m od malé písečné pláže, která je dosažitelná po schůdcích a využívají ji především klienti tohoto domu. Další pláže jsou vzdálené od studií 10 – 15 minut volnou chůzí. Samotné centrum letoviska Bali je vzdáleno asi 800 m. Díky své poloze je ze studií i z terasy od bazénu nádherný romantický výhled na moře a okolí.

Ubytování ve studiích Kronos

Ve studiích Kronos se bydlí v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových studiích s možností přistýlky, vybavených kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a základním nádobím.Všechna studia ve vilce Kronos mají sociální zařízení se sprchovým koutem a WC a balkon nebo terasu s nádherným výhledem do hor a na moře.Vybavení a služby

Stravování

Dle zájezdu, bez stravy. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Vlastní, nejbližší tradiční řecká taverna, je pouhých pár kroků od studií.

Náš názor na studia Kronos:

Toto ubytování doporučujeme milovníkům přírody a romantiky a také těm, kteří rádi šnorchlují a nevyhýbají se možnostem sportovních aktivit či výletům po okolí.

Zájezdy do studií Kronos

Přehled zájezdů do studií Kronos si zobrazíte kliknutím na záložku Ceny zájezdů nad fotkami výše nebo na odkaz níže. Jste-li z Brna, můžeme pro studia Kronos doporučit ještě nabídku CK Iason Hellenic. Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd a při jeho objednání u CK řeknete, že jste nabídku našli na těchto stránkách Řecko v detailech, dostanete od nich extra slevu ve výši 500,- Kč.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Je to normální běžné ubytování splňující očekávání
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Normální
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Ucházející
Služby a personál ( 1x )
Nic moc, nepřetrhli se
Zábava a animační programy ( 1x )
Žádné
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Nejsou tu ani překážky, ale ani vybavení
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Terasa, Bazén, Chladnička, Internet na pokoji
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Taverna, Občerstvení, Vodní sporty a zábava, Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.